Platební podmínky

Poslední letošní den expedice našich výrobků, je pátek 20. 12. 2013. Abychom zvládli k Vaší spokojenosti závěr letošního roku, směřujte prosím Vaše poslední objednávky k datu max. 18. 12. 2013
Dodávky zboží budou opět zahájeny ve středu 8. 1. 2014. Více info

Platební podmínky

 
1. Přesto že se snažíme na našem webu  www.drateny-program.wbs.cz  podávat co nejpřednější informace o nabízených výrobcích, mohou některé texty obsahovat chyby, či nepřesnosti přebrané od třetích stran. V případě takových to chyb si vyhrazujeme právo zamítnout, či zrušit Vaší objednávku. V případě že zákazník zaslal peníze za takovou to objednávku předem na účet společnosti, bude mu okamžitě celá částka převedena zpět na jeho bankovní účet.
 
2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Náš pracovník při potvrzení a ověření objednávky, potvrdí také platnost cen. Toto potvrzení probíhá vždy telefonicky, nebo e-mailem. V případě jakýchkoli změn má zákazník právo objednávku zrušit.
 
3. Zrušení objednávky. Zákazník může svou objednávku zrušit bez udání důvodu do chvíle kdy je zboží předáno dopravní firmě, která má nastarost dodání zboží zákazníkovy. V případě že distribuční firma zboží již převzala a zákazník na zrušení objednávky trvá, je povinnen uhradit náklady naúčtované přepravní firmu.
 
Platba převodem: ( platí pro Slovensko )
Platba převodem probíhá předem, před odesláním zboží na Vaší dodací adresu. Platbu prosím provádějte až po potvrzení objednávky našim pracovníkem a obdržení zálohové faktury, zaslané na Váš e-mail.
 
Dobírka:
Platba probíha při převzetí zboží na České poště, nebo od pracovníka kurýrní služby.
 
Hotově:
Platbu můžete také provést v naší prodejně, nebu u našich partnerů při převzetí zboží. Tato možnost Vám bude nabídnuta po odeslání objednávky, podle regionu Vašeho bydliště.
 
TOPlist