Podmínky nákupu

Podmínky nákupu:

Poslední letošní den expedice našich výrobků, je pátek 20. 12. 2013. Abychom zvládli k Vaší spokojenosti závěr letošního roku, směřujte prosím Vaše poslední objednávky k datu max. 18. 12. 2013
Dodávky zboží budou opět zahájeny ve středu 8. 1. 2014. Více info

yes 89% zákazníkům dorazilo zboží do 7 dnů

  1. Doba dodání zboží u výrobků v povrchové úpravě chrom je 3 až 10 pracovních dnů. ( Podle momentálního počtu objednávek a počtu kusů na skladě, většinou do 5 pracovních dnů. )

  2. Doba dodání zboží v povrchové úpravě chrom matný, titan zlatý a komaxit  je 5 až 21 pracovních dnů. ( Podle momentálního počtu objednávek a počtu kusů na skladě. )

  3. Doba dodání stejného zboží ve větším množství, doplňkového programu a novinek je stanovena na 2 až 4 týdny. Aktuální informace o možnosti získat zboží dříve, získáte na našem tel. čísle, nebo e-mailem. ( Viz: kontakty )

  4. Kompletní objednávka. Před potvrzením Vaší objednávky, ji ještě jednou řádně zkontrolujte. V našem e-shopu si výrobky typu multifunkční sloup a výrobky závěsného systému sestavujete podle Vašich potřeb. Části kompletu  jako: zaslepení madel, úchytky, držáky a podobně objednáváte samostatně.  V případě, že si nejste jisti jestli je objednávka kompletní, požádejte nás při odesílání objednávky o její kontrolu v kolonce ,, poznámky ". Více informací ke kompletaci objednávky získáte také v sekci ,, Montážní návody ".

  5. Platba převodem - V případě zvolení této varianty je zasílána platforma faktury a zboží je odesláno po připsání požadované částky na náš bankovní účet.

  6. Balné a kartony neúčtujeme, jsou zdarma.

  7. Cena dopravy v objednávce je pouze orientační, mohou vzniknout malé rozdíly  v průměru do 5 % z ceny dopravy. Což činí +/ - 10,- Kč.  Dopravu neplatíte nám, ale přímo dopravci, který Vám zboží doručí.  ( ČSAD Radiálka Ostrava s.r.o. )

  8. Při nákupu od 5000,- Kč bez DPH ( 6 000,- Kč s DPH ) DOPRAVA ZDARMA  ( Doprava zdarma platí pouze pro soukromé osoby a neregistrované firmy u firmy UVAX, s.r.o. )

  9. V případě zaslání zboží do zahraničí je cena dopravy závislá na ceníku dopravce, vzdálenosti apod., aktuální cena dopravy bude připočítána na Vaší platforma faktuře. Minimální cena balíku do zahraničí je 300,- Kč.

  10. Nákup v akci  neni určen firmám a partnerům, které již využívají jiné výhody, nebo množstevní slevy.

TOPlist